hero image

Ha Raikkönen fia így folytatja, hamarosan visszatérhet a név az F1-be

Robin Raikkönen, a korábbi Forma-1-es pilóta, Kimi Raikkonen 9 éves fia újabb győzelmet aratott a svájci Zürich külvárosában található pályán rendezett RM Micro osztályú gokartversenyen.

Videó: Palik László legendás kommentárjával Räikkönen 17. helyről aratott győzelme!

Napra pontosan 18 évvel ezelőtt rendezték a 2005-ös Japán Nagydíjat, amelyen Kimi Räikkönen a 17. helyről indulva tudott győzni, egy utolsó körös előzést is bemutatva.

20 éve történt: Kimi Räikkönen megszerzi első F1-es futamgyőzelmét

Immáron 20 éve történt, hogy Kimi Räikkönen megszerezte az első futamgyőzelmét a Forma-1-ben, míg Fernando Alonso 20 éve és 1 napja szerezte meg az első pole-ját.

Hivatalos: Räikkönen ismét a NASCAR-ban, méghozzá legutóbbi nagy sikerének helyszínén

Kimi Räikkönen nemsokára ismét versenyautóba ül majd, hiszen hivatalossá vált, hogy a 2007-es F1-es bajnok egy újabb futamot fog teljesíteni a NASCAR Cup Seriesben, ráadásul egy olyan pályán, amelyet már ismer.

Üléspróbán járt Kimi Räikkönen kisfia

Úgy tűnik, hogy édesapja nyomdokaiba szeretne lépni Kimi Räikkönen kisfia, Robin, aki ezúttal egy gokartos ülésteszten járt, amelyről a büszke apuka is beszámolt.

Ralf Schumacher: Räikkönen biztosan ultranagy tehetség volt

A németek korábbi Forma–1-es pilótája, Ralf Schumacher legutóbb azon tűnődött el, hogy vajon meddig fog tartani Max Verstappen pályafutása, miközben arra is kitért, hogy Kimi Räikkönen óriási tehetség volt.

Vettel: „Ő volt a legnagyobb természetes tehetség, aki ellen valaha versenyeztem!”

Sebastian Vettel jóbarátját, Kimi Räikkönent nevezte a legnagyobb természetes tehetségnek, az alkalmazkodókészségével „idegesítette” is a németet.

„Ez már nem az a Kimi volt, akit ismertünk...”

A korábbi F1-es pilóta Marc Surer úgy gondolja, ideje volt Kimi Räikkönen visszavonulásának, és az Alfa Romeo Valtteri Bottas érkezésével és a Ferrari-motor maradásával is jól járt.

„Räikköneni” problémával szembesült Ricciardo Miamiban

A McLaren versenyzője, Daniel Ricciardo elárulta, hogy a súlycsökkentés miatt nem volt elég folyadék az ivórendszerükben, így dehidratálttá vált a Miami Nagydíj során.