Jenson Button nagy lehetőséget kapott a Williamstől, és a Brit Nagydíjon vihette pályára az első F1-es autóját.

Ez az FW22 volt, amivel még 2000-ben, 24 évvel ezelőtt versenyeztek. Egészen más szelek fújtak akkor az F1-ben, és az autók alig hasonlítottak a mai verziókra, nemcsak külsőleg, hanem belsőleg is a rendszereket tekintve.

Ekkor még a BMW jelen volt a kategóriában, motort szállított a Williamsnek, amit több alkalommal is meg akarta vásárolni egyes nagy gyártók. Sir Frank Williams ezt sosem engedte, kitartott a saját tervei mellett.

Ebben a gépben még egy V10-es erőforrás dolgozott, ami olyan hangokat adott ki magából, hogy megkönnyezzük. Emiatt is volt nagy élmény látni Jenson körét pénteken Silverstone-ban, és természetesen lesznek belsőkamerás felvételek is az eseményről.

Ralf Schumacher volt a másik versenyző, aki vezethette az autót, mely összességében nem volt rossz konstrukció, 3 dobogót hoztak vele, de ha azt nézzük, hogy nem sokkal korábban két címet is nyertek, akkor már más a helyzet.