Az FIA által is elismert brit F4-es bajnokságban az összetettbeli harmadik helyen végzett Molnár Martin, ami a valaha volt legjobb, magyar versenyző által elért eredmény az FIA együléses sorozataiban.
A 17 éves Molnárnak ez volt a második szezonja a szériában, az első szezonjában a nyolcadik helyen végzett, az újoncok értékelésében pedig bajnok lett. E szezon után maradt a Virtuosi csapatánál.
A tehetséges versenyző szezonjának fénypontját a Throxtonban, illetve Zandvoortban elért győzelmek jelentik, dobogóra pedig összesen 10 alkalommal állhatott. A bajnoki címért is sokáig harcban volt, amelyet végül a Red Bull-junior Fionn McLaughlin húzott be.
McLaughlin mellett még a 19 éves ausztrál Piszcyk végzett előtte a bajnokságban, akinek ez szintén a második szezonja volt a brit F4-es bajnokságban - Molnár 34 ponttal maradt el tőle.
Érdekesség továbbá, hogy a Haas F1-es pilótájának, Ollie Bearmannek az öccse, Thomas Bearman is indult a bajnokságban - a brit versenyző a nyolcadik helyen végzett összetettben, az újoncok értékelésében pedig második lett.
Arról egyelőre nincs hivatalos bejelentés, hogy hol fog versenyezni a magyar tehetség 2026-ban, viszont valószínűsíthető, hogy a brit F4-nél magasabb kategóriába igazol.
