Itt állítsd be, hogy a motorsport.hu hírei elsők között jelenjenek meg a keresőben.

Követett forrás beállítása
/2026. 06. 27. 16:11
Fernando Alonso a helyezése ellenére biztatóbb érzésekkel zárta az Osztrák Nagydíj időmérőjét.

Az Aston Martin kétszeres világbajnoka ugyan a mezőny végén végzett – a 21. helyen, csupán csapattársát, Lance Strollt megelőzve –, mégis úgy érzi, hogy a Red Bull Ringen végre sikerült kihozni a maximumot abból az AMR26-osból, ami még mindig nem kapta meg az idény szempontjából kulcsfontosságú fejlesztési csomagot.

Alonso elárulta, hogy az új alkatrészek érkezésére még várni kell. „A fejlesztési csomag Magyarországra vagy Zandvoortba van betervezve” – mondta. A spanyol pilóta szerint ezúttal az időmérőn végre olyan teljesítményt nyújtottak, amelyet korábban nem tudtak kihozni az autóból.

„Jó időmérőt futottunk, kihoztuk a maximumot az autóból. Más időmérőkön szerintem ezt nem tudtuk megtenni. Nem tudtuk megfelelően befejezni őket, mégis azt mondtuk, hogy mindent kihoztunk belőle, mert problémák voltak az energiafelhasználás egyenletességével, ami körről körre változott. Itt viszont következetesebb volt a működés, javítottunk a vezetési stíluson...”

Alonso szerint az előrelépés nem csupán az autó működésében érződött, hanem a csapat hozzáállásában is, ami számára is komoly motivációt jelentett.

A nyilatkozatról a MARCA számolt be az Osztrák Nagydíj helyszínén, a Red Bull Ringen, ahol a világbajnok részletesen beszélt az Aston Martin jelenlegi helyzetéről és a közeljövő terveiről.

„A változtatás óta sokat javultunk, volt egy problémánk a motorral... és rengeteg munkát végeztünk ezen a hétvégén. Nehéz úgy dolgozni, hogy az utolsó helyen állsz, miközben mindenki az új fejlesztési csomagra vár. Ilyenkor az ember szinte feladja, és csak az új autóra vár. Ennek ellenére mindenki úgy dolgozott, mintha a dobogóért harcolnánk. Pilótaként ez arra ösztönöz, hogy te se add fel, mert mindenki rendkívül koncentrált.”A kétszeres világbajnok hangsúlyozta, a csapat jövőbeli eredményeit alapvetően az határozza meg, milyen fejlesztések érkeznek az autóra. „Minden az autón, illetve azon múlik, milyen alkatrészeket kapunk. Ha egy-két tizedet jelentenek, az nem lesz elég. Ha három másodpercet adnak, az már jobb. Akkor egy sokkal jobb alapból dolgozhatunk. Meg kell várnunk, hogy ez a fejlesztési csomag valóban jelentős legyen, és hogy megtaláljuk a megfelelő irányt.”Rossz lábbal indultunk, most pedig meg kell találnunk a fényt.”

A kétszeres világbajnok hangsúlyozta, a csapat jövőbeli eredményeit alapvetően az határozza meg, milyen fejlesztések érkeznek az autóra. „Minden az autón, illetve azon múlik, milyen alkatrészeket kapunk. Ha egy-két tizedet jelentenek, az nem lesz elég. Ha három másodpercet adnak, az már jobb. Akkor egy sokkal jobb alapból dolgozhatunk. Meg kell várnunk, hogy ez a fejlesztési csomag valóban jelentős legyen, és hogy megtaláljuk a megfelelő irányt. Rossz lábbal indultunk, most pedig meg kell találnunk a fényt.”

Alonso szerint az Aston Martin legnagyobb problémája jelenleg az aerodinamikai platform instabilitása, amely jelentős teljesítményveszteséget okoz. „Aerodinamikai problémáink vannak, leszakad az áramlás, és elveszítjük a leszorítóerőt. Szerencsére nem repülőgépen vagyunk...” – jegyezte meg ironikusan.

Végül arról is beszélt, hogy a csapat hosszabb távon milyen területen várja a legnagyobb előrelépést. „Ez a veszteség nagyon lassúvá tesz bennünket, ezért a nyári szünet után azon kell dolgoznunk, hogy stabilizáljuk az aerodinamikai platformot. Ez lesz a legnagyobb változtatás, amit végrehajtunk, aztán hónapról hónapra fokozatosan visszaszerezzük a motorerőt.”

Hozzászólok