Itt állítsd be, hogy a motorsport hírei elsők között jelenjenek meg a keresőben.

Követett forrás beállítása
/2026. 06. 26. 13:51
A spielbergi hőség miatt előkerült a hűtőmellény, de nem minden pilóta lelkesedik érte.

Az Osztrák Nagydíj egyik fontos témája már a pénteki pályára gurulás előtt a hőség lett. A versenyzők szerint a legkellemetlenebb pillanatok nem feltétlenül nagy tempónál jönnek, hanem akkor, amikor az autó áll, és nincs légáramlat a pilótafülkében.

Isack Hadjar szerint vezetés közben a helyzet kezelhetőbb, mert az autó mozgása miatt valamennyi levegő érkezik a pilótához. A Red Bull versenyzője inkább az autók és a gumik terhelését tartja komoly kérdésnek.

„Nem kellemes. Szerintem azok a pillanatok a legrosszabbak, amikor 0 km/órával állsz az autóban. Vezetés közben őszintén szólva nem olyan rossz, jó légkondink van a nyitott pilótafülkével. Szerintem ez inkább az autónak és a gumiknak lesz kemény, mint bármi másnak” – mondta Hadjar.

Oscar Piastri hasonlóan látja az álló helyzet nehézségét, de ő külön hőségfelkészülést is végez. Nem szaunában edzett, hanem otthoni körülmények között próbálta megteremteni azt a kellemetlen terhelést, amely verseny közben várhat rá.

„Egyetértek. Amikor nem jön be levegő, akkor a legrosszabb. Szaunában nem töltöttem időt, de van néhány hordozható melegítőm, egy kis fürdőszobám és egy szobabiciklim. Ezzel sok kellemetlenséget és fájdalmat lehet okozni magadnak. Én ezt a teljesítményem érdekében csinálom, nem örömből, az biztos” – mondta Piastri.

A hűtőmellény használata már megosztja a pilótákat. Hadjar kényelmetlennek tartja, mert szerinte túl sok cső és kiegészítő kerül a pilótafülkébe, ráadásul csak rövid ideig ad valódi segítséget.

„Nem igazán szeretem, mert túl sok cső és túl sok dolog történik a pilótafülkében, és nem túl kényelmes. Tíz percig nagyon jól működik, aztán újra meleg lesz. Őszintén szólva még soha nem jutottam el oda, hogy igazán szükségem legyen rá. Ha nekem kellene, az azt jelentené, hogy az autó sem bírja, és nem tudunk vezetni. Szerintem az autó előbb adja fel, mint én” – fogalmazott.

Piastri ezzel szemben valószínűleg használni fogja a rendszert, bár ő sem tartja csodafegyvernek. Gasly egyelőre az edzésen próbálná ki, hogy lássa, mennyire működik a gyakorlatban.

„Valószínűleg igen. Tavaly néhányszor használtam. Persze ott van a kockázat, hogy ha elromlik, akkor rosszabb, mintha nem viselnéd. Ha viszont jól működik a rendszer, akkor segíthet valamennyit. Nem változtat meg mindent, de amikor tavaly használtam, rendben volt” – mondta Piastri.

Hozzászólok