Kövess minket a Google-ben

SZERETNÉD GYAKRABBAN LÁTNI A MOTORSPORT.HU HÍREIT?

Jelöld be oldalunkat követett forrásként a Google Keresőben, hogy a friss motorsport hírek nagyobb eséllyel jelenjenek meg nálad a Vezető hírek találatok között.

Beállítom követett forrásnak
|2025. 09. 23. 15:11
Ötödikként végzett Nagy Norbert az autós hegyi Európa-bajnokság horvátországi Buzetben rendezett idényzáró futamán, ezzel a pontszerzéssel pedig bebiztosította az összetettbeli ezüstérmét a 4-es kategóriában.

"Ez a hétvége már a felszabadult versenyzésről szólt. Apróbb technikai nehézségektől eltekintve nagyon jó hangulatú zárása volt az idénynek, ami biztató alap a jövő évre" - mondta csapatának közleményében a harmincéves versenyző.

Nagy Norbert a téli szünetben váltott kategóriát a hegyi Eb-n, az ebből adódó beállítási és műszaki feladatokkal meg kellett küzdenie neki és a csapatának is.

"Az év elején sokat kísérleteztünk, hogy megtaláljuk az optimális egyensúlyt a motorerő és a futómű között. Versenyről versenyre fejlődtünk, és ennek köszönhetően az idény végére stabil dobogósok lettünk."

"Ez a projekt a magyar találékonyság igazi példája: ha szakmai vagy technikai segítségre volt szükségünk, mindig akadt valaki, aki mellénk állt" - nyilatkozott Nagy Norbert.

A közlemény szerint a csapat tovább fejleszti a versenyautót, a következő szezon pedig áprilisban rajtol. (MTI)

Kövess minket a Google-ben

SZERETNÉD GYAKRABBAN LÁTNI A MOTORSPORT.HU HÍREIT?

Jelöld be a Motorsport.hu-t követett forrásként a Google-ben.

Beállítom követett forrásnak
Hozzászólok