Itt állítsd be, hogy a motorsport.hu hírei elsők között jelenjenek meg a keresőben.

Követett forrás beállítása
/2025. 08. 22. 09:01
Gonzalez volt a leggyorsabb a Moto2 első szabadedzésén, míg több versenyző is bukott.

Az első szabadedzés végén Gonzalez tudta megőrizni vezető pozícióját 1:41.362 perces idővel. Első számú üldözője Huertas volt, aki már korábbról ismeri a pályát. A legjobb ötöst Salac, Moreira és Veijer egészítette ki, mögöttük pedig Dixon, Arbolino, Canet, Alonso és Ortola következett a sorban.

A beugró Garcia még egy késői bukással hívta fel magára a figyelmet. Az edzést a 24. helyen zárta, 1,669 másodperces hátránnyal.

Hozzászólok