Itt állítsd be, hogy a motorsport.hu hírei elsők között jelenjenek meg a keresőben.

Követett forrás beállítása
/2026. 06. 28. 06:41
Kimi Antonelli kérdőre vonta mérnökét, miután George Russell sárga zászlós jelzés mellett szerezte meg a pole-pozíciót Ausztriában.

Kimi Antonelli dühösen reagált az Osztrák Nagydíj időmérő edzésének végén, miután úgy érezte, a sárga zászlós korlátozás miatt vesztette el a szinte biztos pole-pozíciót. Az olasz versenyző végül csak a negyedik helyre kvalifikálta magát, miközben csapattársa, George Russell ünnepelhetett az élen.

A Mercedes házon belüli feszültségét egy televízióban nem közvetített rádióbeszélgetés fedte fel. Antonelli a levezető körben azonnal magyarázatot követelt versenymérnökétől, Peter Bonningtontól, mivel nem értette, hogyan javíthatta meg Russell a köridejét a sárga zászló alatt.

A kavarodást Max Verstappen kicsúszása okozta, aki a Q3 hajrájában a gumifalnak ütközött a kilences kanyarban. A sárga jelzés miatt Antonelli teljesen elengedte a kört, Russell viszont befejezte a próbálkozását, s végül két tizeddel megelőzte Charles Leclerc-t.

A két versenyző eltérően értékelte a helyzetet a pályán. Russell úgy látta, hogy csak egyszeres sárga zászló volt érvényben, ami lassításra kötelezi, ám a kör befejezését engedélyezi. Antonelli ezzel szemben meg volt győződve arról, hogy dupla sárga zászlós jelzést látott, amelynél fel kell készülni a megállásra, így azonnal feladta a gyorskörét.

„Azt hiszem, elvette a gázt a sárga jelzésnél” – próbálta hűteni a kedélyeket a rádióban Bonnington.

Az olasz versenyző azonban nehezen tudott megnyugodni, mivel az első két szakaszban ő volt a leggyorsabb.

„A pokolba, ez volt az a kör, ember! Ez volt az a kör! Te jó ég, ez volt az a kör!” – dühöngött Antonelli a pilótafülkében.

Russell eközben igyekezett tisztázni magát a Mercedes rádióján, amint elhaladt a baleset helyszíne mellett.

„Elvettem a gázt a kanyar bejáratánál. Sok időt vesztettem, de elvettem. Egyértelműen elvettem a kanyar előtt, jó bő egy tizedmásodpercet hagytam ott” – magyarázta a brit pilóta.

Az FIA versenybírói később megvizsgálták az esetet, és szabályosnak találták Russell körét. Antonelli viszont a kvalifikáció után a helyzet felülvizsgálatát kérte, mivel úgy vélte, Verstappen balesete miatt kötelező lett volna a dupla sárga zászló használata, ami mindenki körének véget vetett volna.

Az olasz pilóta a legutóbbi barcelonai kiesése ellenére is magabiztosan, 41 pontos előnnyel vezeti a bajnokságot Lewis Hamilton előtt. Russell hátránya 9 pont Hamilton mögött, s a szezonnyitó Ausztrál Nagydíj óta vár az újabb győzelmére.

Hozzászólok