Itt állítsd be, hogy a motorsport.hu hírei elsők között jelenjenek meg a keresőben.

Követett forrás beállítása
/2026. 06. 27. 16:16
A brit pilóta rajtelsősége egy ideig veszélyben forgott, a leintés után pedig részletesen elmagyarázta a drámai pillanatokat.

Veszélybe került George Russell rajtelsősége az időmérő edzés hajrájában, miután Max Verstappen balesete miatt sárga zászlós jelzést léptettek életbe. A felügyelők a leintést követően alaposan megvizsgálták a Mercedes pilótájának utolsó gyors körét.

A kvalifikáció legvégén Charles Leclerc átmenetileg úgy tűnt, megszerzi az első rajtkockát. Andrea Kimi Antonelli a sárga zászlók miatt látványosan elvette a gázt, amivel azonnal el is veszítette az esélyét a pole pozícióra.

Csapattársa eközben végigment a pályán, méghozzá több mint két tizedmásodperces előnnyel utasította maga mögé a Ferrari monacói versenyzőjét. A sportbírók a felvételek elemzése után végül úgy döntöttek, nem szükséges büntetést kiosztani, így a brit megtarthatta az első helyet.

A pole pozíciós versenyző a kvalifikációt követő sajtótájékoztatón részletesen is elmagyarázta a vitatott szituációt. Az utolsó kanyar jó beláthatósága sokat segített a helyzet felmérésében, a brit pilóta pedig saját bevallása szerint óriási tempóvesztés árán kerülte el a szabályszegést.

„Azzal a sárga zászlóval az utolsó szektorban találkoztam. Száz méteren keresztül elvettem a gázt, amivel rengeteg időt vesztettem, a tempómra pedig továbbra sincs magyarázatom. Később biztosan átnézzük a csapattal, honnan jött ez a sebesség, mindenesetre nagyon édes érzés volt az elsőség” – fogalmazott a Mercedes pilótája.

„Ebből a kanyarból elég sokat be lehet látni, én pedig tényleg óriásit emeltem bele. Úgy voltam vele, felmérem a helyzetet, amint a kanyarhoz érek, megnézem, ott van-e az autó. Mivel csak szimpla sárga jelzést kaptunk, meglehetősen biztos voltam benne, hogy nincs közvetlen veszély.”

Russell bevallása szerint a kanyarba érve egyből zöld jelzést kapott, a sérült autót pedig egyáltalán nem vette észre a pálya szélén.

„Amint bekormányoztam a gépet, már láttam is a zöld lámpát magam előtt. Őszintén szólva azt hittem, a másik autó továbbment, hiszen egyáltalán nem is láttam. Annyira távol volt a pályától, hogy csak a visszajátszás megtekintése után jöttem rá, valójában a falnak csapódott. Örülök, hogy végül a józan ész diadalmaskodott” – zárta a gondolatait az első rajtkocka birtokosa.

Hozzászólok