Kövess minket a Google-ben

SZERETNÉD GYAKRABBAN LÁTNI A MOTORSPORT.HU HÍREIT?

Jelöld be oldalunkat követett forrásként a Google Keresőben, hogy a friss motorsport hírek nagyobb eséllyel jelenjenek meg nálad a Vezető hírek találatok között.

Beállítom követett forrásnak
|2025. 09. 27. 10:17
Helmut Marko visszafogottan reagált Andrea Stella nyilatkozatára, amely szerint a Red Bull visszatérhet a bajnoki csatába.

Az Azeri Nagydíjon aratott Max Verstappen-győzelem után Andrea Stella, a McLaren csapatfőnöke arról beszélt, hogy a holland versenyző még beleszólhat a bajnoki küzdelembe. A Red Bull sporttanácsadója, Helmut Marko azonban lehűtötte a kedélyeket.

"Természetesen hízelgő számunkra Andrea kijelentése, de maradjunk realisták. A McLaren pilótái jelentős előnyben vannak, és kétlem, hogy az idény hátralévő részében rendszeresen kiesnek majd" – fogalmazott az osztrák szakember.

"Várjuk meg legalább a szingapúri versenyt. Ha ott versenyképes lesz az autónk, akkor már beszélhetünk ilyesmiről" – tette hozzá Marko.

Kövess minket a Google-ben

SZERETNÉD GYAKRABBAN LÁTNI A MOTORSPORT.HU HÍREIT?

Jelöld be a Motorsport.hu-t követett forrásként a Google-ben.

Beállítom követett forrásnak
Hozzászólok