Itt állítsd be, hogy a motorsport.hu hírei elsők között jelenjenek meg a keresőben.

Követett forrás beállítása
/2025. 08. 11. 08:25
Lesipuskás módon zsebelték be a győzelmet a németországi RallyX futamon.

A németországi Esterigen megrendezett egyik RallyX futam a szokásosnál több mókás elemet is tartogatott, hiszen amellett, hogy az egyik autó gyakorlatilag végig keresztben állva vette be a kanyart a többiek szorításában, egy "hátul kullogó" versenyző ellopta a show-t.

Ahogy a videón is látható, a rajt után három autó rögtön egymásnak esett és öldöklő küzdelmet vívtak a pozíciókért, míg a negyedik csak a háttérből szemlélte az eseményeket. 

Végül épp ez lett a siker kulcsa, ugyanis az első kanyarban annyira egymásba gabalyodott az élen lévő három versenyző, hogy a Forddal gyakorlatilag csak el kellett gurulni mellettük a győzelemért.

Az ütközésben érintett három autó szó szerint utolsó leheletükig küzdött a jobb pozíciók megszerzéséért, ám végül egyikőjük sem látta már meg a kockás zászlót.

A szóban forgó videó fentebb, a teljes nap történései pedig itt tekinthetők meg.

Hozzászólok