Itt állítsd be, hogy a motorsport.hu hírei elsők között jelenjenek meg a keresőben.

Követett forrás beállítása
/2026. 06. 28. 07:56
Charles Leclerc értetlenül fogadta az FIA döntését Max Verstappen ausztriai balesete után, ami végül George Russell pole pozícióját hozta.

Charles Leclerc megdöbbent azon, hogy az FIA versenyirányítása csupán egyszeres sárga zászlós jelzést alkalmazott Max Verstappen ausztriai időmérős baleseténél. Az eset közvetve George Russell kezére játszotta a pole pozíciót, miközben a Ferrari monacói pilótája megnyerte a második rajthelyet a Red Bull Ringen.

Bár a monacói versenyző néhány másodpercig magáénak érezhette a rajtelsőséget, a kvalifikáció kaotikus hajrájában Russell végül felülmúlta a köridejét. Verstappen balesete alaposan felforgatta az utolsó perceket, hiszen a holland pilóta és Kimi Antonelli is javított éppen a körén, amikor a Red Bull a gumifalnak csapódott a kilences kanyarban.

A Formula Passion szerint Leclerc nem a riválisát hibáztatja a történtekért, a sportfelügyelők határozatát azonban nem érti. „Egyáltalán nem haragszom George-ra vagy bárki másra. Sárga zászló volt érvényben, ő pedig megfelelően lelassított, így ezzel nincs mit tenni. Az viszont meglep, hogy ez a baleset mindössze egyszeres sárga jelzést vont maga után” – magyarázta Leclerc a Sky Sport F1 kamerái előtt.

„Nem láttam magát az esetet, de Max autóját igen, az pedig egyértelműen látszik, hogy hatalmas erejű becsapódás történt. Erről valószínűleg beszélnünk kellene a jövőben” – tette hozzá a monacói.

A maranellóiak versenyzője a saját teljesítményével kapcsolatban elárulta, hogy az előző hétvégék nehézségei után most a biztonságra törekedett.

„Nem mondanám, hogy teljesen boldog vagyok, inkább csak elégedettebb. A vezetés közben még mindig nem érzem azt, hogy kiemelkedő tempóra lennék képes. Az utóbbi két fordulóban különböző problémákkal küzdöttünk, ezt a bizonytalanságot pedig akaratlanul is magával hozza az ember” – értékelte a helyzetét Leclerc.

„Ezúttal kizárólag egy tiszta hétvégét szerettem volna teljesíteni. A Q3-ban nem akartam olyan kört megkockáztatni, amelynél harminc százalék esély volt arra, hogy hibával végződik” – zárta gondolatait a monacói pilóta.

Hozzászólok