Itt állítsd be, hogy a motorsport.hu hírei elsők között jelenjenek meg a keresőben.

Követett forrás beállítása
/2026. 06. 27. 11:43
George Russell zárta az élen az osztrák versenyhétvége utolsó szabadedzését, miközben a Mercedes kisajátította az első két helyet.

George Russell bizonyult a leggyorsabbnak az osztrák versenyhétvége harmadik szabadedzésén, így a Mercedes bizakodva várhatja az időmérőt. A brit versenyző az utolsó percekben futotta meg a leggyorsabb körét, ezzel minimális különbséggel megelőzve csapattársát, Andrea Kimi Antonellit.

Az edzés során sokáig az olasz pilóta vezette a mezőnyt, miután egy 1:07.134-es idővel átvette az irányítást. Csapattársa azonban az utolsó szektorban képes volt faragni a hátrányából, mivel Russell kevesebb alulkormányzottsággal küzdött a hatos és a tízes kanyar közötti szakaszon. Ennek köszönhetően végül 0,038 másodperccel felülmúlta Antonelli idejét.

A kvalifikációs szimulációk során a Ferrari is megmutatta az erejét, a frissített erőforrásuk ugyanis egyértelműen bevált. Lewis Hamilton remek tempót autózott a friss lágy abroncsokon, ezáltal alig 0,077 másodperces lemaradással ért oda a harmadik pozícióba.

A Red Bull háza táján is fellélegezhettek, mivel az istállónak sikerült orvosolnia a pénteki egyensúlyi problémákat. Max Verstappen és Isack Hadjar is sokkal versenyképesebbnek tűnt a nyitónaphoz képest, a négyszeres világbajnok holland végül a hatodik helyen zárt. Előttük a McLaren párosa végzett, Oscar Piastri és Lando Norris egyaránt erős köröket rakott össze a lágy keverékeken.

A mezőny hátsó felében már kevésbé volt ok az örömre, a Cadillac számára ugyanis továbbra is nehézkesen alakul a hétvége. Sergio Perez lépett pályára elsőként a gyakorlás elején, mivel a csapat pénteken komoly hűtési és motorproblémákkal küzdött az új fejlesztési csomag miatt. A mexikói versenyző emiatt leginkább a versenyszimulációkra fókuszált, a közepes gumikon egy huszonegy körös etapot teljesített, így csak a tizenkilencedik helyet szerezte meg.

A Williams és az Aston Martin szintén a tempó hiányával küzdött a spielbergi pályán, mindkét csapat jócskán elmaradt az élmezőnytől. A silverstone-iak ráadásul a tréning középső szakaszában szintén a közepes abroncsokon köröztek, vagyis ők is inkább a futamra készültek a gyors körök helyett.

Hozzászólok
(2)